KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123152
nr 1612 3152
Carlo Maggi, alplandskap. Signerad. Olja på duk, 68x148 cm, yttermått inklusive ram: 89x168 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:11:00
15/4 18:47:35